
Велобіг без педалей для малюків BRN B-2 12 дюйм., Дитячі велосипеди, Біговел дитячий від 3 років TI-56
5 616 ₴
2 808 ₴
- Готово до відправки
- Код: e9of19y3t4
📝 Велобіг без педалей для малюків BRN B-2 12 дюйм., Дитячі велосипеди, Біговел дитячий від 3 років TI-56
💎 Дитячий беговел 12 BRN B-2 допоможе Вашому малюку зміцнити м’язи та розвинути координацію. Довговічна сталева рама і високоякісні матеріали конструкції забезпечують багато років комфортного використання та катання.
💎 Цей маленький велосипед без педалей допоможе малюкові розвинути почуття рівноваги та координацію, а також покращити роботу м’язів. Навчившись тримати рівновагу, дитина зможе легко та безпечно їздити на велосипеді, навіть без бічних коліщаток. Міцною і легкою основою беговела служить рама, яка обладнана 12-ти дюймовими надувними колесами. Також є регульовані по висоті кермо та сідло. Біговел оснащений ручним гальмом.
💎 Читка інструкція та простий монтаж беговелу дозволить швидко зібрати його протягом короткого часу.
💎 Стильний беговел має оригінальний дизайн. Яскравий і красивий вид беговела вигідно виділятиме його серед іншого велосипедного транспорту.
📝 Характеристики беговела:
- ✅ Рекомендований вік від 2.5-5 років;
- ✅ Коліса надувні, діаметр 12 дюймів;
- ✅ Розмір коробки 75*17*36см
- ✅ Нековзкі накладки на ручках;
- ✅ М’яке зручне сидіння;
- ✅ Вік 2-4 роки
- ✅ Висота сидіння -35 – 44 см;
- ✅ Міцна сталева рама;
- ✅ Максимальне навантаження — до 45 кг;
- ✅ Вага 5,5 кг

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Синій |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Двоколісний легкий дитячий велосипед, Велобіг без педалей для малюків, Беговел для малюків TI-56 |
- Ціна: 2 808 ₴



