
Велобіг для малюків, Велобіг без педалей для малюків, 12 дюймів Біговел хлопчика ER-78
5 994 ₴
2 997 ₴
- Готово до відправки
- Код: jg666vg15
🔥 Велобіг для малюків, Велобіг без педалей для малюків, 12 дюймів Біговел хлопчика ER-78
🛠️ Беговел 1249G має магнієву полегшену раму, колеса внутрішньокамерні накачуються, діаметр коліс 12 дюймів.
🛠️ На спицях, на надувних колесах та ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake!
🛠️ Укомплектований заднім крилом. В комплекті даної моделі також додатково йде металева підставка під переднє колесо для того що б можна було б поставити велобіг на паркінг в положенні стоячи, особливо зручно так як беговел не мажеться і не займає багато місця, не потрібно вигадувати кріплення. Даний Беговел Він дуже легкий.
🔥 Комплектація:
- 🔹 Ручне гальмо на заднє колесо Band-Brake
- 🔹 металева підставка під переднє колесо (для паркування та зберігання)
- 🔹 заднє крило
🛠️ Вага в коробці 5кг
🛠️ Вага без коробки 3,8 кг
🛠️ Розміри коробки: 72*13*37



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Біговел для дітей, Педалей немає велосипед дитині, Біговел для малюків, Велобіг 12 дюймів ER-78 |
- Ціна: 2 997 ₴





