
Надлегкий дитячий велосипед, Доступний дитячий велосипед для дітей Двоколісний NH-81
4 452 ₴
- Немає в наявності
- Код: 91q1x6x12
📰 Надлегкий дитячий велосипед, Доступний дитячий велосипед для дітей Двоколісний NH-81
🔹 Велосипед дитячий двоколісний – має високоміцну сталеву раму, що дозволяє йому витримувати великі навантаження та гарантує довгий термін служби, велосипед відрізняється комфортом та практичністю, висоту його керма та сидіння можна регулювати з урахуванням зростання дитини.
🔹 Велосипед дитячий має просте управління для тих. хто тільки навчається їзду в комплекті є коліщатка страхування. Дитячий велосипед – це якісний, стильний, надійний та зручний велосипед, який зможе стати чудовим подарунком для дитини, дана модель має повну комплектацію, є дзвінок, дзеркало, передній кошик, пляшка та крила.
📰 Характеристики дитячого велосипеда
- ☑️ Педалі: пластмаса
- ☑️ Купальні накладки: прогумовані грипси
- ☑️ Сидіння: шкірозамінник покращеного типу
- ☑️ На кермі є дзвінок
- ☑️ Рама із високоміцної сталі
- ☑️ Крила переднє та заднє
- ☑️ Колеса 20 дюймів
- ☑️ Допоміжні бічні колеса



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14 кг |
| Вікова група | Від 6 до 9 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Підлітковий велосипед Hammer Smart H2021 20 дюйм, Двоколісний легкий дитячий велосипед HX-95 |
- Ціна: 4 452 ₴




