Терморегулятор призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних плівковими системами електричного опалення, з використанням виносного датчика температури.
UTH-170 - це цифровий терморегулятор з кнопкової панеллю керування, таймером і невеликим FND-дисплеєм, виносним термодатчиком, для накладного монтажу. Терморегулятори серії UTH виробництва компанії "Uriel Electronnics Co, LTD" (Південна Корея) спроектовані спеціально з урахуванням особливостей українського ринку і зібрані з високоякісних японських комплектуючих. Корпус терморегуляторів виконаний з міцного пластику. Терморегулятори мають високу стійкість до перепадів напруги. Вони оснащені легко читаним електронним дисплеєм, прості в управлінні.
Основні особливості терморегулятора UTH-170:
- Простий і лаконічний дизайн.
- Захисне акрилове покриття передньої панелі.
- Кнопкова панель управління.
- Таймер.
- FND-дисплей з датчиком роботи.
- Проста установка накладних способом.
Отправка Новой почтой. Индивидуальное упаковывание, что позволяет сэкономить на доставке..
Наложенный платеж. Доступны все виды оплаты: наложенный платеж,оплата на счет, оплата картой Visa, Mastercard - LiqPay.
Срок отправки. Отправка осуществляется в течение 24 часов. с момента заказа.
Также доступны услуги в кредит: оплата частями (без комиссии) и мгновенное рассрочка (без комиссии).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Uriel Electronics |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вес | 0.25 кг |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 18 А |
| Максимальная температура регулирования | 60 град. |
| Область применения терморегулятора | Инфракрасные обогреватели, Теплый пол |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 70 мм |
| Длина соединительного кабеля регулятора | 3 м |
| Ширина | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид терморегулятора | Цифровой |
| Напряжение сети | 85-265В |
Информация для заказа
- Цена: 1 197 ₴







