-3%

Дитячий стелаж Пірамідка полиця для книг та іграшок (4 яруси) Білий
2 949 ₴
2 849 ₴
- В наявності
- Код: 712011
+380 (97) 373-50-50
Понеділок-П'ятниця, 10:00-18:00повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Дитячий стелаж Пірамідка полиця для книг та іграшок (4 яруси)
Дитячий стелаж Пірамідка чудовий подарунок для дитини та чудове рішення для організації простору дитячої кімнати. З нашим стелажем дитина не тільки гратиме, а й навчиться складати свої іграшки на місце. Гарний стелаж може використовуватися як елемент декору та відмінно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати. Тепер улюблені дитячі іграшки завжди будуть легко доступними.
Характеристики:
- Ширина: 140 см
- Висота: 139см
- Глибина: 29.2см
Структура:
- Матеріал МДФ
- Легке складання
- Надійне кріплення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Висота стелажа | 1390 мм |
| Глибина стелажу | 292 мм |
| Ширина стелажа | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ |
| Полиці | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 849 ₴






