Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ізоляція нагрівальних провідників | FEP (TEFLON) |
| Длина | 16 мм |
| Защитный экран | 32 алюмінієвих жили + ізоляційна плівка |
| Зовнішня ізоляція | PVC |
| Кабель для підключення до мережі | 3 |
| Макс. Робоча температура | 80 °С |
| Напряжение сети | 230 |
| Сопротивление | 106 кг |
| Питома потужність | 30 |
| Мощность | 480 Вт |
| Товщина кабелю | 7 |
| Класс защиты | IP X7 |
Информация для заказа
- Цена: 4 878 ₴


